Půjčka Crediton

Krátkodobé půjčky, které nabízí společnost Crediton zažívají v posledním roce velký boom a počet klientů kteří je využívají, každým dnem roste. Není se čemu divit, jelikož tyto úvěrové produkty velmi výrazně zahýbaly s trhem půjček. Hlavním důvodem proč jsou tak oblíbené je především jejich rychlost. A ta je skutečně v řádu několika desítek minut. Sami si porovnejte bankovní či nebankovní instituce, nakolik jsou jednotlivé procesy složité a zdlouhavé. Často se jedná o dokládání mnoha věcí, poté několikadenní schvalovací proces a poté ještě čekáte, než se peníze na vašem účtu objeví. Oproti tomu u Crediton si zažádáte o půjčku z pohodlí vašeho domova, během několika desítek minut je žádost posouzena a vy tak obdržíte peníze na svůj účet, kde se zpravidla objeví do několika minut po schválení. Takto rychlý proces málokdo nabídne.

Obrovskou výhodou je také vaše pohodlí. Nemusíte nikam chodit ani nikdo nechodí za vámi. Žádost lze jednoduše podat po internetu a není tak nutné sepisovat papírové smlouvy ať už na pobočkách, nebo u vás doma, jak je tomu u mnoha jiných společností. S tím souvisí a míra schvalovatelnosti půjček. Jelikož není třeba žádný ručitel, pouze splnění několika jednoduchých pravidel, je žádost v mnoha případech kladně posouzena i u klientů, kteří u bank měli problémy.

Jak jsme již zmínili, celý proces je velmi rychlý a začíná samotnou žádostí. V ní můžete požádat o částku 500 – 20 000 Kč. Ta je vám následně do několika minut zaslána, přičemž obdržíte i informaci, do kdy ji musíte splatit. Nejsou nutné žádné pravidelné (například týdenní) splátky. Důležité je, aby do data splatnosti byla tato částka vrácena. Pokud se tak stane, můžete bez obav znovu kdykoliv zažádat o další. Jelikož jste již spolehlivým klientem, částka, o kterou žádáte, může být často vyšší než u nových klientů.

Crediton

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.