Ferratum půjčky

Půjčky do 5 minut, nebo také půjčka před výplatou. I těmito slovy by se daly charakterizovat produkty, tedy půjčky, které nabízí známí Finská společnost Ferratum. Ty v několika posledních letech získávají v naší republice stále větší oblibu. Jedná se totiž o nejenom velmi snadný, ale také rychlý způsob, jak získat potřebné peníze. Základem každé žádosti je vyplnění krátkého formuláře na webových stránkách. Následně jsou vaše údaje ověřovány, a pokud bude vše v pořádku, půjčka je odeslána na váš bankovní účet, kde může být skutečně do několika desítek minut od vaší žádosti. Není tak nutná žádná osobní schůzka, nejsou nutné návštěvy na pobočkách, není nutné cokoliv dokládat. Vše navíc probíhá bez nahlížení do registru dlužníků.

Zažádat si můžete o několik set korun, kdy spodní hranice začíná na částce 500 Kč, až po rovných 10 000 Kč. Ideální ve všech případech, kdy čekáte na peníze z výplaty, které stále nedorazili a vy potřebujete krátkodobě půjčit na zaplacení složenek či jídlo pro vaši rodinu. Při této půjčce se samozřejmě může stát, že ji nebudete schopni splatit v požadovaném termínu. Nemusíte z toho mít obavy, jelikož lze datum splatnosti až 3x posunout, celkově tedy o 1,5 měsíce.

Při žádosti nepotřebujete žádné zvláštní dokumenty či informace. Plně postačí váš občanský průkaz, vaše rodné číslo a telefon. Ten slouží především při první žádosti o ověření, zda o půjčku žádáte skutečně vy. Poslední podmínkou je minimální věk 20 let. Pokud tedy máte zájem o půjčku Ferratum, není nic jednoduššího než vyplnit formulář s žádostí a při kladném posouzení můžete mít požadovanou částku na vašem účtu i do deseti minut od podání žádosti. Těžko byste u jiné banky nebo nebankovní instituce hledali podobný produkt, jehož vyřízení je nejenom jednoduché bez složitého papírování, ale hlavně je velmi rychlé.

Ferratum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *