Výdělek na internetu – klikačky

Hledáte jednoduchý výdělek na internetu, nenáročnou práci z domu? Zkuste tzv. klikačky. Jedná se o to, že vyděláváte klikáním na odkazy nebo reklamní banery různých společností. Registrace do systému je zcela zdarma. Systém klikaček funguje tak, že firmy provozovatelům klikaček platí určitou finanční částku za to, že uživatel kliká na jejich odkazy. Zákazník klikaček získá lacinou reklamu a zvýšení návštěvnosti svých webových stránek. V systému klikaček můžete vyděláváte i tím, že sháníte další uživatele (referaly), kteří se zaregistrují přes váš odkaz. Tyto odkazy může vklákat do komentářů, na sociální sítě, apod. Za referala dostáváte 50 – 100 % z kliknutí každého referala, což znamená že tito nově registrovaní vám vydělávají peníze. Jedná se o jistý druh síťového marketingu. Provozovatel klikaček vyplácí uživatelům peníze na bankovní účet. Klikačky sice fungují, ovšem výdělek není nijak závratný. Výdělek za proklik je od 0,001 do 0,003 dolaru. Na uživení rodiny to rozhodně není. Další věc je, že klikání na odkazy plno uživatelů brzy přestane bavit.

Seznam klikaček: neobux.com, bux.to, clixsense.com, angelbux.com, ptcsense.com, bux.gs.

Hodně štěstí s klikačkama!

klikačky

2 komentářů k příspěvku “Výdělek na internetu – klikačky

  1. On the site red-bios-editor.eu you can learn in detail how to configure the parameters of the video card.
    Red BIOS Editor is a utility that allows you to increase or decrease frequencies, as well as adjust various parameters of video cards.
    The advantages of Red BIOS Editor include: supporting a large number of video cards, adjusting the GPU power, which is beyond the power of most conventional utilities, much more.
    The program is absolutely free. Download Red BIOS Editor and find out detailed information on the official website indicated above.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *