Zaplo půjčka s možností první půjčky zdarma

Zaplo půjčka se řadí k finančním službám, které se pro klienta jeví velmi výhodně. Jedná se o produkt mezinárodní skupiny 4FINANCE, která operuje v mnoha významných evropských zemích. V tuzemsku se touto službou zabývá společnost Zaplo Finance s.r.o.

Jak funguje Zaplo?

Zaplo je poměrně jednoduchý systém, se kterým nebude mít potíže žádný žadatel o půjčku, postačí jen registrace a následné vyplnění formuláře, do kterého uvedete především částku, ale také musíte potvrdit svou plnoletost občanským průkazem. Tyto informace pošlete na email a již jen vyčkáte na schválení. Je tu ovšem pár základních podmínek, kterými se musí řídit každý klient:

  • Dosažení věku 18 let
  • Vlastní bankovní účet
  • České občanství
  • Prokazatelná bezdlužnost

Skvělá první půjčka

Na stránkách Zaplo velmi záhy objevíte hlavní výhodu zaplo půjčky. Ta spočívá v tom, že první půjčku dostanete zcela zdarma, v rozmezí 1000-5000 korun. Doba splatnosti zde činí 1-30 dní a pokud se vám podaří peníze včas zaplatit zpět, bude vaše vracená částka totožná s tou, kterou jste na počátku obdrželi. Jinak řečeno, žádné úroky, žádné poplatky. První půjčku zdarma ovšem získáte pouze při první žádosti. Po té ale můžete své půjčované částky ještě navyšovat.

Zvyšování částek

Poprvé si tedy můžete zapůjčit až 5000. Podruhé je to už ale 7000, při třetí půjčce hovoříme rovnou o 10 000, čtvrtá půjčka může být až do hranice 12 500 korun.

Hlavní výhody

Nyní jsme se již plynule přesunuli k hlavním plusům Zaplo půjčky, o jejíž zvyšující se oblibě nemusíme ani hovořit. Stále více zákazníků a klientů si ji volí protože:

  • Není nutný ručitel
  • Není nutné ručit nemovitostí
  • Opakované prodlužování splátek až na dobu 1 rok
  • Peníze získáte na svůj bankovní účet již během několika desítek minut, nejpozději do jednoho dne.

 

Podobné produkty od Zaplo: Půjčka před výplatou- každému 5000

1 komentářů k příspěvku “Zaplo půjčka s možností první půjčky zdarma

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *